زگیل تناسلی

ویروس پاپیلومای انسانی یکی از مهمترین ویروسهای منتقله از راه جنسی است. این ویروس باعث ایجاد سرطان دهانه رحم میشود. اگرچه این سرطان علتهای محیطی و ژنتیکی فراوانی مانند استعمال دخانیات، ازدواج در سن پایین، پاریته بالا و … دارد اما عفونت با ویروس پاپیلومای انسانی (HPV)مهمترین علت آن است.

این سرطان دومین سرطان شایع در میان زنان است و هر ساله 500000 مورد جدید از این نوع سرطان گزارش میشود. درمطالعات گوناگون شیوع عفونت HPV، بین 24 تا 10 درصد گزارش شده است. در ایران بیش از 25 میلیون زن 15 ساله و باالاتر در معرض خطر سرطان دهانه رحم هستند و سرطان دهانه رحم دومین علت سرطان در میان زنان ایرانی است. بیش از %90 موارد سرطان دهانه رحم به ویروس پاپیلوما نسبت داده میشود.

زگیل تناسلی

این بیماری کیفیت زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده و باعث تحمیل هزینه های مالی بر سیستمهای بهداشتی میشود. مطالعات نشان دادهاند که %30-60 افراد در طول رابطه جنسی باHPV  آلوده میشوند

علی رغم پیشرفت های صورت گرفته در درمان مؤثر عفونت ویروس پاپیلوم انسانی و پیشگیری از عفونت از طریق واکسن، میزان عفونت ویروس پاپیلوم انسانی در جهان نسبت به دو دهه قبل افزایش چشم گیری داشته است.

در حاظر هیچ روش اختصاصی برای درمان زگیل که بتواند پاسخ کاملی به همه انواع زگیل ها داشته باشد وجود ندارد. بنابر این روش های متنوعی برای درمان زگیل وجود دارد که تقریبا هر یک از آنها به برخی از بیماران پاسخ می دهد.

زگیل تناسلی

در سالهای اخیر استفاده از سویه های واکسن ویروسی بعنوان یک محصول با توانمندی درمان زگیل مطرح شده و پاسخ های مناسبی داده و در چندین مطالعه در ایران و جهان توانمندی این واکسن ها در درمان انواع زگیل به اثبات رسیده است.

گروه واکسوژن بروی طراحی، توسعه و تولید سویه های بهینه شده واکسن ویروسی جهت درمان زگیل های تناسلی مقاوم به درمان متمرکز شده است.

از کلیه متخصصان ارولوژی، زنان، پوست و انکولوژی جهت همکاری علمی و عملی در خصوص درمان زگیل های تناسلی دعوت به همکاری می نماید.

برای اطلاع از آخرین  اخبار درمان سرطان بوسیله ویروس های ضد سرطان از طریق لینک زیر به بخش اخبار مراجعه نمایید.

اخبار درمان سرطان

برای اطلاع از آخرین مستندات درمان سرطان بوسیله ویروس های ضد سرطان از طریق لینک زیر به بخش مقالات مراجعه نمایید.

مقالات درمان سرطان

با ما تماس بگیرید.
021-88170179
0990890956
info@vaxogen.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *